Nakupování

Cerberus útočí

Je samozřejmě spousta možností. Například za alézt do sklepa a zůstat tam týden dva, nebo nejlépe do podzimu. Potravu se necháme donášet a je to. Jenže, ono to asi nebude vždycky možné. Takže musíme vyzkoušet i něco jiného. Ti chudáci, kteří nemají zahradu či jiné místo na bazén se musí spokojit s kvalitní klimatizací. To je sice prima nápad, ale v žádném případě to nenahradí hupsnutí do bazénu s chladivou vodou. A to, jak musíte všichni uznat, přece jen požiteček.

Jo, koupání v takovém vedru je přece jen příjemná záležitost. Slunce pálí jako kdyby jej za to někdo platil, ale člověku ve vodě je to naprosto jedno, neb on to nevnímá. Tělo má v chladné kapalině, do které jistě přidává potřebné věci k tomu, aby byla, jak se říká hygienicky nezávadná. A hlavně čistá jako křišťál.

schůdky do bazénu

Pro takovou vodu se ovšem musí sem tam něco udělat. Například přidávat již výše zmíněné věci na bázi chemie, třeba chloru. Ale také vodu čistit mechanickým způsobem, to jest, ručním sběrem nečistot na hladině, vysavačem na dně a kvalitní filtrací.

Ručním sběrem není myšleno to, že budete do dvou prstů lapat kde co na hladině. Na to nám slouží síťka na tyči, nejlépe teleskopické. Čím vyčistíme dno je již řečeno, a tak zbývá už jen filtrace. A ta je dvojího druhu. Kartušová a písková.

psík ve vodě

Tu první vynecháme a podíváme se na tu druhou. Ta má obří výhodu v tom, že v ní nemusí být zrovna písek, ale třeba ještě lepší věc, a to je zeolit. Ale my zůstaneme u původní náplně. Filtrační písek musí být koupený jako originál, a ne kradený dětem z pískoviště. Ten by nám moc nepomohl, a ještě by mohl napáchat škodu. Ten kvalitní koupíte u takových obchodníků, kteří se zabývají vším kolem bazénů a nezřídka také přímo jejich prodejem. A kliknete-li na odkaz zde, dostanete se k takovému prodejci nato šup. Zde jen objednáte, zaplatíte a počkáte si na požadované zboží.