Firmy

Převoz nákladu dodávkou

Náklad všeho druhu

I osobním automobilem se dá rozhodně odvést spousta věcí, akorát bychom měli dbát na bezpečnost. Není však na místě s sebou tahat nějaké zbytečnosti, protože se tím zvyšuje zbytečně spotřeba a celkově to ničemu moc neprospívá. Ve vozidlech je pro věci určen zavazadlový či nákladní prostor, ale když se do něj daná věc nevleze, tak nezbývá než sklopit sedačky a mít ji i v prostoru pro posádku.

kufr v autě

V takovém případě je zapotřebí dostatečné upevnění. Pokud se jedná o delší předmět, tak je lepší využít střešních nosičů. Samozřejmě nesmíme zapomenout dát na konec červený praporek, přičemž řádné označení nákladu je důležité třeba u tyčí, protože z boku nemusí jít moc vidět. Jestliže se hodláte třeba rekonstruovat dům, tak zvažte pořízení tažného zařízení, protože za něj můžete zapřáhnout vozík. Ten na rozdíl od vnitřku běžného vozidla nemá problém přepravovat sypké materiály. Takže i s řidičským průkazem skupiny B se toho dá spousta odvést.

Zapůjčení dodávky

I když se budeme někdy snažit sebevíc, tak osobní automobil může být prostě malý. Tato situace se dá řešit zapůjčením dodávky v půjčovně dodávek Praha 4 Rentcarservise. Při takovém stěhování se opravdu hodí, protože si můžete sami spočítat, kolik byste utratili za pohonné hmoty, kdybyste museli jet osobním autem mnohokrát tam a zpátky.

nakládání dodávky

Klidně si můžeme vozidlo půjčit jenom na několik hodin, převézt si vše co potřebujeme a zase ji vrátit, což cenu zápůjčky samozřejmě sníží. Společnost poskytuje osm druhů dodávek, takže si můžete vybrat, jestli třeba chcete přepravit větší náklad či více osob. Navíc mají hezky zpracované internetové stránky, takže se snadno dozvíte, co kolik stojí a čím jsou vozidla vybaveny. I užitková vozidla mají klimatizaci, takže se v letních dnech nemusíte obávat vysokých teplot. Dále zde nalezneme rádio, které cestování rozhodně zpříjemní. Klidně společnost můžete kontaktovat emailem nebo telefonicky.