Nakupování

Bazény


Já vám už povím, že se tak těším, až budou prázdniny, léto a bude svítit sluníčko. Já léto naprosto zbožňuji. A samozřejmě s létem si vždycky spojím vodu. Koupání v plastovém bazénu Bazenygluc. Mimochodem, já mám dceru a moje dcera zbožňuje koupání v bazénu úplně stejně, jako já. Je úplně jako já. Taky miluje léto, a naopak v zimě je taková rozmrzelá a prostě se necítí tak, jako v létě. Až tehdy, když na mě dopadají sluneční paprsky a je léto, prázdniny, horko a nádherně svítí sluníčko je mi dobře. Přes zimu se mi často stává, že mám deprese. Je většinou zataženo, zima, hnusně a mrznou mi nohy, a to se mi nelíbí. A docela taky uvažuji nad tím, že bych ráda jela někam na dovolenou.

pool

Přemýšlela jsem nad nějakou exotikou u moře. Buď Bulharsko, Chorvatsko a na Slovensko se kolem května taky plánuji podívat. Jezdíme do Dunajské Stredy s celou rodinou (mamka, já, sestra, moje dcera, maminčin přítel a můj přítel) a vždycky si to tam nesmírně užijeme. Jsou tam termály. Nejraději chodím do takových těch teplých bazénů, to je prostě balada jak na srdce, tak na duši. Řeknu vám, že už odpočívám dny, až tam pojedeme, protože se nemůžu dočkat. A znáte to, když se nemůžete dočkat, tak prostě odpočítáváte dny, kdy už tam budete.

pool

Někdo jezdí rád na dovolenou výhradně do zahraničí a někdo zase klidně cestuje po své zemi. Mně nevadí ani jedno, ani druhé. Ale Slovensko od nás není daleko, takže to jako zahraničí skoro ani neberu. Každopádně, byla jsem taky překvapená z toho, jakou mají v termálech Dunajská Streda restauraci. Opravdu nádhernou, a ještě lepší je to jídlo. Nejedla jsem lepší kuřecí kousky v hořčicovo-medové omáčce, než měli na Slovensku a byla jsem docela překvapená, jak mi to chutnalo. Takže pokud se dostanete na Slovensko, určitě navštivte i termály v Dunajské Stredě, bude se vám tam líbit.