Nakupování

Nové auto bez problémů


Politici prosazující Green deal bijí na poplach z důvodu znečišťování ovzduší emisemi ze starých aut. Napříč Evropskou unií prosazují výměnu starých aut za nová a místo aby zkusili vymyslet jak občanům auta zpřístupnit aby měli peníze na novější modely, řeší jak je potrestat za to, že na nové auto nemají peníze. V posledních letech se výrazně zdražilo bydlení, léky, potraviny i oblečení a energie, a tak lidem opravdu nezbývají peníze na nové auto. Problém je, že politikům je to jedno. A tak je logické že když většina lidí na nové auto nemá peníze, nebudou si ho kupovat a dál budou jezdit v tom starém. Dokud jim to politici nezakážou.

škoda fabia

Mnoho lidí sice jezdí v nových autech, ale často jde o firemní auto a nebo o auto na leasing. V podstatě je to vypůjčené auto, které se po uplynutí výpůjční doby musí vrátit majiteli – tedy leasingové společnosti. Lidé hledají způsoby financování auta bez navýšení, ale nákup auta na splátky není výhodný, protože prodejci si samozřejmě nechají zaplatit úroky. Z tohoto hlediska je opravdu výhodnější leasing.

  • Chcete úplně nové nebo ojeté?

Jestli chcete zcela nové nebo zánovní auto je celkem jedno, protože leasingové společnosti vám poskytnou obě skupiny vozidel. Koupit na leasing se dají nejen osobně auta, ale i dodávky. Jestli hledáte auto pro svoje podnikání, najdete v nabídce i dodávky.

staré auto

Proč je to výhodné?
V měsíční platbě za auto na leasing je kromě benzínu a dálniční známky úplně všechno – částka za vypůjčení neboli pronájem a také za povinné ručení i havarijní pojištění. Můžete tak hned začít bez obav a nemusíte už nic řešit. Jen si musíte pohlídat abyste dodrželi roční nájezd a po uplynutí doby, na kterou máte auto vypůjčené, jej musíte vrátit. A kdo ví, třeba vás zaujme zase jiné a tak budete auta měnit pořád. Nemusíte řešit ani servis, i ten je v ceně.