Nakupování

Prodáváme látkové plíny které jsou mnohem zdravější než plíny papírové!

Jste maminka na rodičovské dovolené a máte doma malé miminko anebo víte o příbuzných či známých kteří doma malé miminko mají. V tomto případě každý rodič potřebuje pro své dítě spoustu a spoustu plínek. My prodáváme plíny látkové, proč? Pojďme se nejprve podívat na to proč je lepší nakupovat plíny látkové a poté přímo nabídnout kalhotkové pleny látkové, které prodáváme my. Tak tedy proč je výhodnější nakupovat plíny látkové, a ne plíny jednorázové – papírové?
V první řadě proto, že plíny papírové jsou velice neekologické!

batole

Vezměte si, nakoupíte si spoustu papírových plínek na jedno použití a ihned je vyhodíte, což je velice neekologické. Namísto toho plínu látkovou jen vyperete a můžete ji použít znovu. Dalším důvodem jsou samozřejmě finance! Vezměte si, kolik peněz utratíte za jednorázové plíny. Tady sice za jednu zaplatíte třeba 300, ale vydrží vám po docela dlouhou dobu! Také se zjistilo, že se papírové plíny vyrábí z různých ropných produktů, a to chemických produktů, navíc jsou plíny navoněné a tyto nezdravé věci jdou do kontaktu s dětskou pokožkou! Kdežto látkové žádné chemické věci neobsahují! Také je důležité zmínit, že látkové plíny mají o tři stupně nižší teplotu což pro chlapečky může mít značný vliv na varlata a vliv spermií, plodnost, protože v jednorázových plínkách může docházet k přehřívání varlat. Dále také opruzelost z jednorázových plínek, tudíž papírové plínky jsou velmi nezdravé. Velmi dobře fungují i z hlediska vývoje kyčlí!

modrá plínka

Jaké látkové plínky nabízíme my? Spoustu plen s krásnými vzory!

Například svrchní kalhotky s lištičkami. Ty jsou na suchý zip, jsou velice odolné a je super že ochrání vaše miminko před navlhnutím. Jsou vyrobeny z lehkého a jemného úpletu z polyesteru, pokožka dítěte není drážděna. Nabízíme i spoustu jiných látkových plínek s krásnými vzory, tak neváhejte a podívejte se na naše internetové stránky kde odkaz naleznete zde v tomto článku. Určitě se podívejte, když se jedná o zdraví a pohodu vašich dětí!