Firmy

Když zase nefunguje


Všechna auta, ať už nová nebo stará, se mohou dostat do servisu lusknutím prstu. Nemusí jít zrovna o závadu auta, ale může jít o nehodu nebo o poškození karosérie třeba z parkování. Říká se, že auta jsou takové malé pokladničky, a je to pravda. Na stáří auta v tomto ohledu příliš nezáleží. Naopak se říká, že čím novější auto, tím dražší údržba, protože díly jsou dražší a lakování taktéž. Navíc si žádné nové auto neopravíte doma, zatímco starší auta si šikovný člověk opraví alespoň zčásti sám.

škoda fabia

Když se auto rozhodne že dál nepojede, máte jedinou možnost – půjčit si nové. Někdo to řeší tak že má doma auta dvě, a když se pokazí jedno, má v záloze to druhé. To ale samozřejmě znamená vyšší náklady, je nutné platit provoz svou aut, mít dvě technické, dvě dálniční známky a podobně. Pro spoustu rodin je to z finančních důvodů nemožné, a to i v případě že by šlo o dvě starší auta. Daleko jednodušší a levnější je si vypůjčit auto v půjčovně. Možná si myslíte že jeho mnohem dražší varianta, ale věřte, že se rozhodně víc vyplatí si auto vypůjčit, než platit za provoz dvou aut po celý rok. Auto si půjčíte jen tehdy když ho doopravdy potřebujete.

Naše autopůjčovna v Praze je jedna z nejlepších. Na trhu působíme už více než 20 let a ve vozovém parku najdete nová i starší auta. Můžete se svézt třeba nejnovější Octavií nebo starší Fabií. Auta máme v krátkých variantách i v provedení kombi. Chceme aby si naši zákazníci měli z čeho vybrat. Kromě osobních aut nabízíme i vypůjčení dodávek.

silnice auta

Co potřebujete?
Abyste od nás mohli odjet v našem autě, potřebujete jen vratnou zálohu a dva doklady totožnosti. Až auto nebudete potřebovat, jen ho dotankujete a vrátíte. My vám vrátíme zálohu a zaplatíte částku za půjčení.

Naše auta jsou bez závad, s plnou nádrží a připravena ihned vyrazit na cestu právě s vámi.