Firmy

Známý web o práci


Jistě každý ví a zná webové stránky patřící Linkedinu. Nebo někde též psáno Linkedln. Spousta lidí se domnívá, že je to pracovní server a shání se na něm zaměstnání. Ano, je to tak, ale není to web jen na hledání volných míst. Jsou zde majitelé firem, prodejci, ale také společnosti či firmy. Chodí sem také náboráři, a proto je zde možno najít uplatnění poněkud lépe. Spousty a spousty lidí se zde střídají, přispívají, a přitom se dívají na reklamy.

e-shop

Tyto jsou zde klasické, ale rovněž takové, za jejichž umístění se neplatí. Ano, skutečně, je to tak. Platí se teprve až na ně někdo klikne. Což v praxi znamená, reklamu zadarmo. A protože se platí jen za kliknutí, říká se tomu PPC reklama. Je to anglická zkratka a znamená Pay Per Click, tedy jak výše řečeno, plať za klik. No a v našem případě se jedná o Linkedin PPC reklama.

Myslím, že další výhody zde ani netřeba rozevírat, protože jsou zcela jasné. A tento web není samozřejmě je o tom, že byste si tu našli nebo nabídli práci. Můžete zkusit rozjet internetový obchod. Takže, vlastně, zase práce, akorát že nebudete mít nikoho nad sebou a budete si dělat podle sebe. Ovšem mít internetový obchod, to je řehole. Někdo si myslí, že majiteli chodí jen peníze na účet.

e-shop

Inu, chodí, pokud má obrat. Ale když už ho má, musí platit daně, hlídat si spousty věcí a vlastně musí také pracovat. V každém případě není od věci vyzkoušet si, co je to tvorba e-shopu na platformě Shoptet. Ve své podstatě je to základ něčeho, co se potom může začít rozrůstat a přinášet svému majiteli pořádný zisk. Ale nebude to hned tak rychle. Ani Řím nebyl postaven za jeden jediný den. A všechno chce svůj čas. Takže spojit svůj e-shop s PPC reklamou není vůbec od věci. Chce to prostě jen jít do toho s nadšením a vytrvat. Časem se ukáže, zda to byl dobrý krok a většinou se také potvrdí, že ano. A vy už si nemusíte hledat nějaké další zaměstnání.