Dům

Elixír pro vaši vitalitu

Možná jste se už někde dočetli, jaký přínos pro naše zdraví mají mladé klíčky rozmanitých semen. Například klíčky manga, fazole, čočky, pšenice nebo ječmene. Pokud nás například trápí častá únava, stres a celková nechuť něco dělat, tak bychom se měli zamyslet nad naší běžnou stravou a něco změnit.

Existuje celá řada přírodních produktů, které jsou BIO. Je to dnes v naší stravě vyhledávaný artikl. Protože mnozí z nás si uvědomují, že nejenom špatná strava a špatné stravovací návyky oslabují celkovou naši imunitu. A tu, zvlášť v současné době moc potřebujeme.

Víte, proč byli naši předkové zdravější? Protože nepoužívali v první řadě v zemědělství chemii a jejich strava se skládala převážně z rostlinné stravy. Maso ve stravě nechybělo, ale nebylo tak často.

Víme, že ZELENÉ ČAJE nás povzbuzují, ale nemají s výživou pro náš organizmus takový význam, jako je na příklad osvěžující nápoj ze zeleného ječmene. Je to skutečný ELIXÍR pro pro naše zdraví. Zelený ječmen, totiž kromě pro nás důležitých minerálů (vápník, hořčík, draslík, železo, měď a fosfor) obsahuje vitamíny (C, B, E, K), betakarotén, esenciální a aminokyseliny. Zelený ječmen je zelená vláknina, takže to je další plus.

Připravit si tento lahodný a skutečně výživný nápoj je velmi jednoduché.

zelený ječmen - prášek

Kupte si v našem e-shopu bio prášek nebo tablety pro osvěžující nápoj Nakliceno. Kdykoliv si tablety nebo prášek rozmícháte ve vodě a osvěžující nápoj Vám spolu se živinami dodá dostatek energie. Uvidíte, že se k tomuto nápoji budete hodně často vracet.

Možná, že ho začnete pít nejenom v sychravém podzimním období a v zimě, ale dopřejete si ho po celý rok. Zlepší se vám imunita a navíc, pokud trpíte překyselením organismu, tak tento nápoj ze zeleného ječmene, je nejlepší lék. Ale to už je kapitola o alternativní medicíně.

zelený ječmen - hubnutí

Pozn.: pokud se cítíte být často unaveni, rychle se vyčerpáte, nic vás pomalu nebaví, tzn. že vám chybí energie do života, často vás pobolívá hlava, a jak se říká „bolí celý člověk“, navíc máte problémy s ekzémem, tak se to může týkat toho, že máte překyselený organismus.