Nakupování

Ztrátu erekce zvládnete i bez Viagry a Sildenafilu

Bez sexu byste tady nebyli. Kdyby se nemilovali vaši rodiče a neprožívali u toho fantastickou rozkoš, nemohli byste se na této planetě vůbec zrodit. To je neoddiskutovatelný fakt a nikdo jej nepopírá. Ponechme nyní stranou děti ze zkumavky, což je samozřejmě zcela nepřirozený děj, který nehodláme dále komentovat.

malé batole

Že je ke zrození dítěte nutná ejakulace a předtím dostatečně dlouhá a pevná erekce, je také jasné každému z vás. Jasné už ale není, co si počít, když se začne vytrácet.

Ztráta erekce vede k problémům v partnerských vztazích a muži pak zoufale hledají, kde koupit Viagru https://www.erectmax.cz/blog/kde-koupit-viagru/, protože o ní uslyšeli tolik chvály. Tito lidé si však neuvědomují, že Viagra není všemocná, a že se nezabývá příčinami potíží, které se ztrátou erekce souvisejí. Celá problematika je totiž komplexnější, než se zdá, a vyžaduje hlubší pohled do lidského organismu.

krásná žena

Erekce vzniká kombinací psychického vzrušení a tělesné schopnosti dostatečně naplnit krví dutá tělíska uvnitř penisu. Je to velice důmyslná záležitost a k té ovšem potřebujete funkční hormonální systém. Zejména dostatek testosteronu. A zde bývá častý zdroj problémů.

Testosteron je hormon, a ten v krvi koluje jen za určitých předpokladů. Musí být v první řadě v rovnováze či spíše v převaze nad hormony stresovými, a jistě již tušíte, kam míříme. Ano, je to tak, stres oslabuje tvorbu testosteronu a díky tomu pak schopnost dosažení erekce vázne a někdy se i zcela ztratí. Proto je nutné se v první řadě zaměřit na stres – odhalit jeho příčiny a zárodky a zlikvidovat je – nekompromisně! Nejde to snadno, to chápeme, proto tu také máte na pomoc adaptogenní bylinky, kam patří například Ženšen, Kotvičník zemní nebo Maca peruánská.

Jestliže se tedy zaměříte na to podstatné a změníte svůj vlastní život – zapracujete na sobě, pak se vám do života navrátí radost, budete sexualitu znovu vnímat jako jeho přirozenou součást a užívat si kromě osobnosti vaší partnerky i té nádhery jejích prsních bradavek, vlhké vagíny a třeba i bosých chodidel, pokud je máte rádi.