Kultura

Zábavné divadlo

Také patříte k těm lidem, kteří opravdu hodně mají rádi kulturu? Pokud ano, taky jistě také víte, že díky kultuře se člověk dále vzdělává. Abych se přiznala, tak já osobně si bez kultury už opravdu nedokážu představit život. A to také hlavně kvůli tomu, že já jsem vlastně na kultuře vyrůstala. Chodila jsem velice často do divadla. A to hlavně také z toho důvodu, protože jsme bydleli opravdu kousek divadla, kam jsme chodili opravdu velice často. Vzpomínám si, když mi potom moje maminka stále dokola opakovala, že vždycky chtěla hrát v divadle anebo vždy chtěla být herečka.

Divadlo mě baví.

Vždycky jsem si říkala, že by to bylo opravdu skvělé, ale chudák moje maminka vůbec se tam nedostala, což ji velmi mrzelo. A ani pořádně nevím proč ji tam nevzali. Ale moje maminka se o tom nechtěla vůbec bavit, možná se také styděla, což samozřejmě chápu, ale i tak mě velice mrzelo, že zrovna já nemohu vědět, proč se moje maminka nedostala tam, kam chtěla. Nakonec to dopadlo tak, že se mi svěřil můj otec tím, že maminku tam do divadla nevzali, protože vždycky když mělo přijít na nějakou roli nebo na další akci, tak maminka se prý opravdu hodně stáhla, protože se styděla.

Kultura mě baví.

Já rozumím tomu, že i počáteční a začátečníci herci se někdy stydí, ale když prostě režisér na to nemá vůbec žádnou sílu a čas, tak prostě čekat nebude. Vždycky si vezme jiného herce, který se nestydí. A který je opravdu hodně akční. Ale i tak maminka nikdy nezavřela na kulturu. I tak chodím s maminkou a vlastně s celou rodinou do divadla nebo do kina, kde je nám opravdu dobře a kde se vyznáme, protože můj otec kdysi pracoval také v divadle v maskérně, kde ho to prý opravdu hodně bavilo a říká, že kdyby měl další možnost pracovat v divadle zase, tak tam půjde pracovat ihned. Předpokládám, že pokud jste měli někdy šanci být v maskérně, ta jistě sami víte, že to tam je veliká zábava.