Firmy

Takže tato zahrada bude splňovat několik prvků

Nejen předzahrádka s květinovými záhony pivoněk, kosatců, mečíků, ale také i užitková jedlá zahrada za domem. Panečku, to se v užitkové zahradě bude mlsat. Záhony se zeleninou, s jahodami, ovocné keře s rybízem, malinami, ostružinami, s angreštem. Vaše děti budou nadšené a ochotně vám budou pomáhat. Také se přitom i něco naučí. Ale takové naplánování jaké budou záhony, jaké keře, stromy třeba zakoupit a kde vysadit, je úkol pro zahradnické profesionály, kteří mají ve své činnosti produkt nazvaný venkovská zahrada návrh https://land05.cz/cs.

zahradní vinohrad

Ti už budou vědět co se starými stromy na vaší zahradě, kde zasadit nové a jaký druh. Ano, ne vše roste všude. Je důležité vědět, jakou máte půdu na zahradě, jaké klimatické podmínky jsou v dané lokalitě. Také určí jaké okrasné květiny a traviny budou okrasou vaší předzahrádky. Zda to budou růže, hortenzie, klematis tedy plamének. Ano, taková venkovská zahrada není jednoduchá, musí zapadat do okolí domů ve vaší vesnici, musí být také trochu spojená s okolní krajinou. Zaměstnanci společnosti jsou kvalifikovanými pracovníky v tomto oboru. Ti vědí, že taková vesnická zahrada je spíše užitkovou.

tulipány na zahradě

Moc okrasných stromů a keřů zde nebude. Jehličnany nahradí například lípa, jejíž květy jsou pastvou pro včelky. A již uvedené keře na mlsání? Ty mohou být doplněné základními ovocnými stromy, jako je švestka, jabloně, hruška a to nejlépe nejméně ve dvou exemplářích. To je nutné kvůli opylení jednotlivých odrůd. Také zídky nebudou betonové, ale poskládané z kamenů. Ale pozor, žádný kámen dovezený z daleka, ale ten místní. Ten bude vypadat nejlépe. A takový dřevěný plot z latěk, ten u předzahrádky je velkou okrasou. Dále za domkem již může být klasický, plot z pletiva. To kvůli zvěři, která by chtěla mlsat na vašich záhonech jahůdky spolu s vámi. Takže to je úkol pro zahradnické profesionály, které oslovíte, a kteří mají ve své činnosti produkt nazvaný venkovská zahrada.