Nakupování

Pohodlné sezení


Znám opravdu hodně lidí, kteří jsou na invalidním vozíku. Anebo také špatně chodí, proto si myslím, že když už lidé jsou třeba na vozíku anebo špatně chodí a sedí, tak by také potřebovali mít samozřejmě opravdu veliké pohodlí. A to nejenom v různých senior centrech anebo dalších centrech, ale také doma. Protože moje teta je na invalidním vozíku a vzpomínám si, když tam seděla poprvé, jak jí opravdu všechno tlačilo. Je logické, že když tam člověk bude sedět chvíli a poprvé, bude to šok, protože jeho tělo a také páteř si musí zvyknout na to, že bude dlouho sedět. Moje teta měla totiž v padesáti letech opravdu vážný úraz páteře a už nikdy nebude chodit.

Sedák je koupíte skoro všude.

Proto jsem tetě doporučila, proč si nepořídit třeba antidekubitní sedák anebo další sedák, který právě způsobí větší pohodlí na invalidním vozíku. Teta řekla, že už také o antidekubitním sedáku uvažovala, protože ona měla takové veliké otlačeniny na hýždích, že prý to opravdu hodně bolelo a potom nemohla dva dny sedět vůbec na invalidním vozíku. Takže potom dva dny ležela jenom v posteli a lidé jí otáčeli. Taky jsem ji kolikrát otáčela, ale moje teta je bohužel hodně obézní, takže je těžká. Navíc také antidekubitní sedák koupíte skoro všude. A antidekubitní sedák koupíte jak na internetu online, tak také v různých centrech, kde podporují tyto kompenzační pomůcky.

Sedák způsobí opravdu veliké pohodlí.

Antidekubitní sedák není zase tak moc drahý. Navíc si myslím, že i kdyby antidekubitní byl drahý, tak se stejně vyplatí, protože pro zdraví a také pohodu všech lidí na invalidním vozíku je velice důležité, aby se cítili v pořádku a také hlavně v pohodě. Opravdu bych nechtěla, kdybych třeba já například byla také na invalidním vozíku, abych se cítila nekomfortně a nepohodlně. Proto je prima, že existuje antidekubitní sedák. Tento antidekubitní sedák si můžete dát jak do invalidního vozíku, tak samozřejmě také na židli.