Firmy

Nejen na dovolenou k moři

Milujete také sluníčko, koupání a svěží přímořský vzduch? Už brzy začne letní sezóna a s ní i letní dovolené. Dovolenou u moře ocení každý milovník tepla a koupání. Zde máte jistotu, že si maximálně vyčistíte hlavu, odpočinete si taky fyzicky a zažijete velmi nevšední zážitky. Je to dovolená pro celou rodinu, protože si zde přijde na své rozhodně každý. Děti si užijí spousty zábavy, koupání a potápění a dospělí zase opalování na sluníčku nebo skvělých drinků na pláži. Společně taky můžete zažít dobrodružství na výletech. Rozhodně to stojí zato, poznat nová místa, místní kulturu a památky. Všude najdete něco nevídaného, co vás uchvátí.

pláž u moře

A kam na letní dovolenou k moři? No přeci do tolik oblíbeného Chorvatska! Vaše požadavky na dovolenou rozhodně splní. Pokud máte rádi čisté teplé moře, výborné ryby a mořské plody, zábavný noční život, staré památky a krásnou přírodu, pak je Chorvatsko tou nejlepší volbou! Není to jenom destinace, kde si užijete válení u moře. Pokud jste aktivnější jedinec a máte rádi výletování a aktivní odpočinek, rozhodně si tu přijdete na své. I milovníci přírody a památek zde nebudou mít nouzi. Určitě už jste slyšeli o národním parku v Chorvatsku a legendárních vodopádech, které rozhodně stojí zato.

stará města

Chorvatsko je oblíbené u většiny Čechů a důvod je naprosto zřejmý. Je to velmi malebná země, s výbornou gastronomií a příjemným prostředím. K takovému krásnému a čistému moři to máme opravdu kousek, a proto můžete vyrazit bez problémů autem. Ubytovat se můžete od soukromých bytů po hotely. Chorvaté žijí cestovním ruchem, a proto nabízí spoustu ubytování v soukromí za velmi dobré ceny. K dispozici pak máte třeba vlastní koupelnu a kuchyň. Pokud si zase raději užijete přepychové dovolené, najdete i velmi luxusní hotely se stravou dle libosti. Dům v Chorvatsku si ale můžete pořídit i vy a pronajímat jej turistům. Prodej domů Chorvatsko nabízí stále velké množství nemovitostí. Můžete si splnit svůj sen a taky začít vydělávat turismem.