Nakupování

Něco o konopí

V našem státě je zakázáno konopí pěstovat a nesmíte mít u sebe ani sušené květy. Jinak si zahráváte s tučnou pokutou nebo dokonce pobytem v kriminále. Takže vám nezbývá než pěstovat CBD konopí, což je ovšem totéž, jako si kupovat boty bez podrážek. Ve výše jmenovaném totiž není ona látka, která se nazývá THC. Což je vlastně onen kanabinoid, který vyvolává onu známou dobrou náladu. Takže jsme se ocitli ve slepé uličce. Konopí sice máme, ale nemáme THC. Co s tím? No přece si koupíme květy s HHC. A to už nevadí, to povoleno je.

květ konopí

Ona je to totiž tak čerstvá záležitost, že lékaři zatím nestihli udělat poctivý výzkum, nebo chcete-li studii, na jejíž podkladech by se HHC zakázalo. A nebojte se, že se to neplánuje, protože tohle nemohou nechat farmaceutické firmy jen tak. Uniká jim totiž zisk, a to je to oč tu běží. Tyto nenažrané korporace se bojí o své miliony, ne-li miliardy. Ale to nebudeme rozebírat.

My víme jedno, HHC je povoleno a má skoro stejné účinky jako THC. A proto si můžeme volně a bez potíží zakoupit sušené květy, nebo jiné výrobky, které nás oblaží svými účinky. A můžeme si je koupit u nás, v naší malé republice beze strachu, že na nás někdo vlítne a skončíme v tom horším případě za mřížemi.

sušený květ konopí

Celá záležitost má však jeden háček. Kde vzít jistotu, že to prodejce zkontroloval a při policejních testech nebude THC nalezeno, nebo jen v povoleném množství, stejně jako v technickém konopí. Odpověď je více než snadná. Vždy kupujte jen a pouze v osvědčených obchodech. Například HHC Brno je takový obchod. Zde se kontroluje nejen obsah THC, ale i kvalita zboží všeobecně. Takže se nemůže stát, jako se stává jinde, že dostanete nekvalitní zboží. Vám nyní stačí jen kliknout na odkaz který je umístěn výše. Je to ten text jinou barvou. Toto kliknutí vás přenese na web tohoto obchodu a vy si můžete vybrat co potřebujete.