Finance

Kam s penězi?

Otázka v názvu článku pochopitelně není pro každého. Jistě, jsou takoví jedinci, kteří netuší kam, vrazit prachy. Nevědí, co je chudoba, nepoznali nedostatek peněz, a proto si mohou dovolit naprosto všechno. A pohádce o tom, jak krásná princezna nechtěla takového člověka je sice hezká, ale jen stěží se jí dá jen trochu věřit. Peníze prostě člověka přitahují. Jejich magická moc jej ovládá a obrovské procento lidí zajímá jen jak je schrastit a jak jich mít stále více a více. Jak se říká, kdo má jeden milion, ten by rád i druhý. Nu, pokud si je vydělává poctivě

bankovky

Nedávno v jednom článku mne zaskočila věta, kde se redaktor ptá dvou mladých lidí kde vzali na cestu kolem světa. Oni odpověděli v tom smyslu, že bydlí v podnájmu a pracují na směny. Lámal jsem se v pase smíchy, protože znám spoustu lidí, kteří činí totéž a mají potíže se zaplacením nájmu. No, chápu, každý vyděláváme jiné peníze, každý jinak šetří a každý má jiné výdaje. Takže všechno jde, ale musí se tomu pomoci. Pokud by chtěl na cestu kolem světa normální obyčejný člověk, musel by asi pracovat v jednom kuse a nejíst a nebydlet. Nebo kdyby prostě potřeboval šestimístnou částku například na opravu střechy. Nebo na cokoli jiného. Jak by se asi zachoval?

naditá peněženka

Spousta lidí to řeší půjčkou a myslí si, že je třeba si užít, dokud to jde. A mají pravdu. V šedesáti, pokud už se člověk toho věku náhodou dožije, toho už moc k zábavě nenajdete. Ale zpátky k tomu, jak na to získat peníze. Když už tedy nemíní člověk vyloupit banku a peníze skutečně potřebuje, tedy zde v tomto případě již ne k zábavě, ale k nutnosti, má možnost si půjčit. Otázka je kde. Doporučit lze například nebankovní hypotéky. Pokud kliknete zde na odkaz, budete přeneseni na web, kde se právě tyto věci řeší. Zde si můžete domluvit půjčku částky, kterou právě potřebujete. Budete překvapeni, jak rychle to jde.