Nakupování

Jak zakrýt bradavky, když nechcete nosit podprsenku


Ženy mužům (v dobrém slova smyslu) závidí řadu věcí. Například svalovou sílu, některé technické schopnosti či dovednosti a mimo jiné i absenci menstruace anebo starosti s nošením podprsenky. Jestliže se nad tím hluboce zamyslíte, zjistíte, že snazší to mají ženy a dívky v primitivních společenstvích, kde chodí bez podprsenky, a kde odhalená ňadra nejsou žádným společenským faux pas. V naší společnosti je ovšem nemyslitelné, že byste například při pracovním pohovoru v kanceláři narazili na sekretářku ředitele firmy bez podprsenky, i když, svým způsobem, to tak docela pravda být nemusí.

žena v podprsence

Mnoho žen v civilizovaném světě odkládá podprsenku, protože to nepřináší žádné zdravotní benefity, ale spíše naopak to škodí a způsobuje řadu problémů. Jedním z nich je i ochabování svalstva hrudního koše, které udržuje ženské prsy v požadovaném hezkém tvaru. Jenže co si počít, když nechcete s podprsenkou chodit ani do zaměstnání, a tam by vaše bradavky skrze prosvítající tkaninu halenky byly přímo pozdvižením?

kalhotky a podprsenka

Řešení existuje, a to docela jednoduché – nálepky na bradavky. Zakryjí to, co je pro většinu mužů erotickým symbolem, a přesto nebudete muset podprsenku nosit ani tam, kde se předpokládá. Vaše ňadra získají pěkný oblý tvar, budou přirozenou součástí vašeho zevnějšku a vy se nebudete zbytečně trápit nesmysly.

Nálepky na bradavky poslouží nejen v zaměstnání, ale i při sportu, na dovolené a při pobytu v přírodě. Využijete je tam, kde by vaše bradavky byly viditelné, anebo tam, kam se podprsenka vysloveně nehodí k oblečení, což jsou například společenské plesové šaty. Nálepky se na bradavky přilepí a drží na nich vlivem speciální lepicí vrstvy, která je zdravotně nezávadná, takže nemusíte mít obavy ani kvůli nebezpečí kontaminace organismu nějakými toxiny. Je to pomocník, který vás nezklame, a zároveň se vejde do kabelky či podobného příručního zavazadla.