Nakupování

Jak na přípojku vody

Je logické, že pokud potřebujete na vaši stavbu přípojku na vodovod nebo kanalizaci, tak samozřejmě musíte mít také nějaké stavební povolení. A když jsem chtěla stavit já nějakou přístavbu, tak jsem také mohla mít vodu a přípojku na vodu, tak jsem to také neobešla bez toho, že bych nemusela řešit vůbec nějaké stavební řízení. Myslela jsem si, že když už k hotovému domku, který stojí tady už dvacet let, že přidělám dvě místnosti, že nebudu již potřebovat žádné stavební povolení. Jak jsem se mýlila! Opravdu hodně mě to naštvalo, protože jsem s ním vůbec nepočítala, takže to byly zase zbytečně peníze vyhozené navíc, že jsem si musela najmout nějakého projektanta, aby mi všechno zařídil, jinak bych v tom byla úplně bezradná a ztracená.

Řešíte přípojku vody?

Jsem žena a bohužel se v tom vůbec nevyznám, což mě docela mrzí. Opravdu hodně mě to naštvalo, ale zase jsem si řekla, když už jsem se stavbou začala a jsem ve čtvrtce, tak to přeci nezbourám a nevzdám to. A naštěstí všechno dopadlo skvěle a já už mám skoro hotovo. Mám stavební povolení, takže ještě musím řešit cenu přípojky na vodu.

Voda musí být napojená.

Věřte mi, že je toho docela dost. Ani jsem netušila, že tohle bude tak složité. Takže jsem si řekla že se podívám na webové stránky provodu.cz, která mi doporučila moje kamarádka, protože tady se dozvíte opravdu mnoho informací o tom, kdybyste chtěli dělat přípojku na vodu. Jsou tady také různé ceny. A kdybych prý nevěděla něco, o čem bych chtěla vědět, tak se prý klidně můžu spojit s touto firmou a jejími zaměstnanci, kteří mi vždycky poradí. Je to skvělé, když máte někoho, kdo vám poradí, abyste věděli to, to vědět potřebujete. A nikdy nezapomeňte, že projekt přípojky vody musí dělat profesionál, aby to také mělo nějakou váhu a kvalitu. Já sama bych si nedovolila v tomto selhat, takže si raději připlatím peníze navíc a mám jistotu, že mám kvalitu zaručenou.