Finance

Chatička v lesích a jiné bydlení


Nebo to ani nemusí být chata, ale třeba hájovna, nebo prostě domek který se nám líbí, a protože bychom rádi někam do klidu, tak bychom jej koupili. Jenomže to by musel jeden krást, nebo prodávat obrazy, aby na to měl. Inu, bez peněz to nejde. Jenže peníze na toto se získat dají, a to docela legálním způsobem. Existují různé půjčky nebo hypotéky, ze kterých by to snad zaplatit šlo. Takže se musíme po něčem poohlédnout, nebo se poptat a pak se uvidí.

hromada bankovek

Takže rozběhneme pátrací akci po půjčkách a hypotékách. Nu a poptávání po sousedech a známých přinese první ovoce. Vesměs negativní a asi budete varováni před některými praktikami. Nu, nejde o půjčku několika stovek na pár piv, ale na balík peněz, které budete splácet skoro celý život. Je vysoce pravděpodobné, že vám nebude stačit milion a možná ani dva. Proto věnujte pozornost všem varováním, byť jsou třeba smyšlená. Raději dvakrát uhnout a počkat, než jednou vlítnou do něčeho, čeho bychom pak do smrti litovali.

Hypotéky poskytuje stejně tak sektor bankovní jako nebankovní. Kam se obrátíte to je již jen vaše věc, ale pro nebankovní sektor hovoří několik velkých plusů. Tak za prvé, pokud máte škraloupek a jste na některém ze serverů pro dlužníky, v bance vám nepůjčí ani šachy. Nezajímá je proč a jak, prostě tam jste a tím to pro ně zvadlo. V nebankovním sektoru se to tak nebere. Stejně jako můžete mít jinde problém s výší příjmu, na výše citovaném se to nestane. Ani toto se zde neřeší nějak přísně.

žába a peníze

Už vás vidím, že to mu nevěříte, to vrtění hlavou je skutečně naprosto jasné. Nuže, dám vám možnost, abyste se přesvědčili sami. Poptávejte hypotéku bez registru, a to na serveru, kam se dostanete kliknutím na odkaz v této větě. Tak se totiž dostanete na webové stránky společnosti, která tento druh finančního produktu může poskytnout.